Pasirinkite:
atgal

Aliuminio konstrukcijų sistemos

Sandarios dūmams durys „SDD-2“

“SDD-2” tipo sandarios dūmams durys. Dvivėrės. Maksimalūs matmenys 2400 x 2400 mm.
Klasifikavimas: Sₐ-C5, Sm-C5.
Pagaminta iš Ponzio NT50 sistemos 52 mm pločio aliuminio profilių. Aktyvioje ir pasyvioje sąvarose sumontuoti automatiškai nusileidžiantys slenksčiai „FPB120 Domatic“, sumontuota po 3 vnt. „FAPIM PE6077“ tipo vyrių. Sąvarų konstrukcija stiklinama 6 mm storio grūdintu stiklu.

Sandarios dūmams durys „SDD-2“
Fasadinė aliuminio konstrukcijų sistema

Fasadinė aliuminio konstrukcijų sistema yra skirta postatybiniams įvairaus aliuminio - stiklo fasadiniams, stoglanginiams bei vitrinų darbams įvykdyti. Šios linijos sistemos yra priskiriamos RMG 1.0 medžiagų grupei. Sistema yra gaminama iš aliuminio profilių su termoizoliacinėmis tarpinėmis bei dekoratyviniais antplyšiais. Sistemą galima sujungti su NT150 sistema, kas leidžia statyti tiesias, arkines arba kintančio kampo sienas. Galima jungti su plienu ir medžiu.

Fasadinė sistema Ponzio NT152
Fasadinė struktūrinio stiklinimo sistema

Fasadinė struktūrinio stiklinimo sistema yra aliuminio profilių stulpo - sijos sistema skirta gaminti struktūrinio stiklinimo pertvarines sienas, priskiriamas prie medžiagų grupės RMG 1.0. Šios sistemos kontrukcijoje yra panaudoti aliuminio profiliai (stulpai ir sijos), kurių konstrukcinis plotis yra 52 mm. Taip pat šioje sistemoje gali būti skirtingai tvirtinami stiklinimo lakštai: arba struktūriškai klijuojami, arba mechaniškai tvirtinami. Visi šie būdai suteikia individualiai formuojamą kiekvienai pertvarai išvaizdą.

Fasadinė struktūrinio stiklinimo sistema Ponzio NT152SG
Šilta vitrininė / durų sistema

Šiltos vitrinų, durų aliuminio profilio sistemos yra sukurtos lauko pertvaroms ir durims gaminti. Šių sistemų profiliai yra apskaičiuoti stiklinti tiek stiklo paketais, bet ir užpildyti aklinai. Ekonomiška metalo išeiga profilio skerspjūvyje ženkliai sumažina profilio kainą. Įvairių mazgų, jungčių, antplyšių sistema patogi sudėtingų konfigūracijų pertvaroms projektuoti. Reikalinga gera šilumos izoliacija.

Šilta vitrinų, durų aliuminio sistema NT60 PT
Šilta vitrinų, durų aliuminio sistema NT68 PT
Šilta vitrinų, durų aliuminio sistema PE78
Šalta vienos kameros sistema

Šalta vienos kameros aliuminio profilių sistema be terminės izoliacijos (apšiltinimo). Ši sistema skirta statybinėms konstrukcijoms patalpų viduje: lengvoms pertvarinėms sienoms, koridorių, vidaus vitrinų arba pertvarų, taip pat stumdomų arba varstomų durų (valdomų rankiniu būdu arba automatiškai), į abi puses varstomų durų gamybai. Aliuminio profilių konstrukcinis gylis yra 40 mm. Sistema labai nesunkiai jungiasi su kitomis Ponzio sistemomis.

Šalta vienos kamerоs sistema NT40
Šalta vienos kamerоs sistema NT50
Stumdomos aliuminio konstrukcijų sistemos

Stumdomos aliuminio konstrukcijų sistemos tai slankiosios vidaus ir lauko pertvaros ir durys. Jos gaminamos iš "šalto" vienos kameros aliuminio profilio, neturinčio termoizoliacinės tarpinės arba "šilto" dviejų kamerų aliuminio profilio, su termoizoliacine tarpine. Tinka įvairioms slankiosioms vidaus ar lauko atitvaroms, durims, taip pat balkonams, lodžijoms įstiklinti.

Stumdoma aliuminio sistema Sliding 600
Stumdoma aliuminio sistema Sliding 900TT
Stumdoma aliuminio sistema Sliding 1200TT
atgal