Pasirinkite:
atgal

Plastikiniai langai (PVC)

Lux Ekonom langai


Bodesa Lux Ekonom langai
tai nauja 8 kamerų langų profilių sistema su polistireno užpildu, gerinančiu gaminio termoizoliacines savybes. Trigubo sandarinimo sistema padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo, pagerina sandarumą. Langų profiliai turi ne tik puikius šilumos nuostolių koeficientus bet ir prieinamą kainą. Šis profilis su trijų stiklo paketų sistema puikiai atitinka svarbiausius reikalavimus – puikius šilumos izoliacijos parametrus. Tai aukštos klasės plastikinių langų profilis su labai patrauklia kaina.

Wital Prestige Therm profilio langai
Ekonom langai


Bodesa Ekonom Langai
tai 6 kamerų klasikinio dizaino langų linija. Šios linijos langų ypatumas yra blizgus ir idealiai baltos spalvos pavrišius. Kitas Ekonom linijos ypatumas - 6 kamerų profilis nepalyginamai su kitais profiliais sumažina šilumos energijos nuostolius. Būtent dėl šios savybės šiuos langus vertina daugiabučių gyventojai.

Wital Lux profilio langai
Lux langai


Bodesa Lux langai
tai naujausia langų profilių sistema su specialiu polistireno užpildu, gerinančiu gaminio termoizoliacines savybes. Trigubo sandarinimo sistema padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo, pagerina sandarumą. Langų profiliai turi rekordinius šilumos nuostolių koeficientus. Naudojant trijų stiklo paketų sistemą šios linijos langų profiliai atitinka svarbiausius reikalavimus – garantuoja puikius šilumos izoliacijos parametrus. Tai tikra energijos taupymo srities rinkos revoliucija. Galima drąsiai teigti, kad tai aukščiausios klasės langų profiliai.

Veka Softline 82 profilio langai
Veka Alphaline profilio langai
Standart langai


Bodesa Standart Langai
tai visų pirma gera ir naudotojų įvertinta konstrukcija. Šios konstrukcijos medžiagos užtikrina naudojimo patikimumą ir komfortą bet kokiomis sąlygomis. Puikiai tinka ieškantiems kompromiso tarp kokybiško gaminio ir prieinamos kainos. Šios linijos langai dėl labai išplėtotos sistemos atitiks reiklesnių klientų poreikius. Šie langai atitinka visus įprastiems gyvenamiems namams ir dideliems statybiniams objektams keliamus reikalavimus.

Veka Efectline profilio langai
Classic langai


Bodesa Classic Langai
tai 5 kamerų langų linija pasižyminti patvarumu ir labai aukštais techniniais parametrais. Šios linijos langai ne tik apriboja pastato šilumos nuostolius bet ir efektyviai slopina triukšmą iš išorės. Šiai linijai taipogi būdingas platus spalvų gamos pasirinkimas. Galima sakyti tai geriausias santykis tarp kainos ir profilio savybių.

Veka Perfectline profilio langai
Premium langai


Bodesa Premium Langai
tai išskirtinės išvaizdos 5-6 kamerų langai, su 70-90mm storio rėmu ir varčia bei papildoma termoizoliacija. Idealiai tinkantys daugiabučių arba privačių namų apstiklinimui. Šie langai turi aukščiausius techninius duomenis rinkoje, išskirtinę užapvalintą išvaizdą bei savybes atitinkančią ganėtinai aukštą kainą.

Veka S-line profilio langai
Veka Magic profilio langai
atgal